Wilki Z Zachodu

Witamy na forum wilków z krainy FeralHeart.


#1 2013-03-10 13:04:12

 jackson2001

Grafik

Skąd: Skandynawia XD
Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 362
Punktów :   -4 
Partner w FH: Vosebka/Maksia
Wiek: 14
Prawdziwe Imię: Gertruda Bronchilda Bachmann 3
WWW

Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

Codziennie mam dziwne sny i te, które mi się spodobają, to je tu wrzucę. X'D Już nie mogę wytrzymać myśląc o tym. ;D

Sen 1:

Warzywa Z Kosmosu (LOL XD)



To tak... Byłam w jakimś hotelu z grupką przyjaciół. Kłóciliśmy się z jakimś bojem hotelowym i ostatecznie wyszliśmy (ja na przodzie). Moja BFF powiedziała, żebym spojrzała w górę, zrobiłam to i zauważyłam coś, co leciało w moją stronę. Wbiegliśmy spowrotem do środka i zauważyliśmy, że tym czymś, co w nas leciało, to było warzywo (brokuł). Wszyscy przechodni patrzyli się na nie ze zdziwieniem. Nagle warzywo podniosło się i miało takie czerwone wredne oczka. Uśmiechnął sie i skoczył na któregoś przechodnia. Nagle okazało się, że ten hotel, to był Fastfoood. Nagle spadło więcej takich warzyw, np.: marchewka, pomidor, sałata, ogórek itp., itd. Wszystkie chciały nas zabić, więc odruchowo chwyciłam coś, by się obronić, a tą rzeczą był chamburger. xd Warzywa się do siebie przytuliły i zaczęły się trząść z miną przerażonego indyka w Dzień Dziękczynienia. ;P Wszyscy też chwycili po jakimś fastfoodzie i tak przegoniliśmy złe warzywa z kosmosu!!!! xd

Wiem, głupi sen, ale musiałam. ;D

Ostatnio edytowany przez jackson2001 (2013-03-11 11:56:44)

Offline

 

#2 2013-03-10 15:35:38

 KatnissPl

VIP

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2013-02-10
Posty: 107
Punktów :   
Prawdziwe Imię: Kasia

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

Ja mam paranoiczne i sadystyczne sny a ten jest jak dla mnie normalny


-Stark, we need a plan of attack!
-I have a plan: attack!
http://static.tumblr.com/nlpsjfv/vyDm8b4iz/tumblr_m7hp6xf06i1ralt7qo1_500.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m39isy4y2Z1rs6huao1_250.gif

Offline

 

#3 2013-03-10 16:32:31

VOSEBA

VIP

Zarejestrowany: 2013-02-05
Posty: 169
Punktów :   
Partner w FH: Evrik
Prawdziwe Imię: Majka

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

Ja, ja... nie pamiętam snów nic poprostu pustka.
A ten sen... powiem tyle, że ludziom przydarzają się takie sny więc się nie bój, że jesteś nienormalna. xD


http://imageshack.us/a/img837/7240/eqro.png

Offline

 

#4 2013-03-10 16:40:18

 jackson2001

Grafik

Skąd: Skandynawia XD
Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 362
Punktów :   -4 
Partner w FH: Vosebka/Maksia
Wiek: 14
Prawdziwe Imię: Gertruda Bronchilda Bachmann 3
WWW

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

Wiem, że jestem normalna, ale poprostu dziwny sen. Ja nie myślę, że jestem nienormalna, bo przecież ludzie mają sklejki różnych przeżyć, które potem pzekładają się na sny. Tak... Wyobraźnia może spłatać nam figle. ;D

Offline

 

#5 2013-03-10 17:38:34

VOSEBA

VIP

Zarejestrowany: 2013-02-05
Posty: 169
Punktów :   
Partner w FH: Evrik
Prawdziwe Imię: Majka

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

A ja słyszałam, że podczas snu wyłącza się zdrowy rozsądek dlatego takie to jest takie nieprawdopodobne.
A swoją drogą jakie ty miałaś wspomnienia??! xD


http://imageshack.us/a/img837/7240/eqro.png

Offline

 

#6 2013-03-10 17:57:15

 jackson2001

Grafik

Skąd: Skandynawia XD
Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 362
Punktów :   -4 
Partner w FH: Vosebka/Maksia
Wiek: 14
Prawdziwe Imię: Gertruda Bronchilda Bachmann 3
WWW

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

Co chwilę w telewizji to było coś o gotowaniu warzyw, to o tańczących warzywach. X'D Przełożyło mi się. ;D

Offline

 

#7 2013-03-10 21:28:28

 KatnissPl

VIP

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2013-02-10
Posty: 107
Punktów :   
Prawdziwe Imię: Kasia

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

A ja mam taki dziwny syndrom macie linka http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiadomy_sen
I dlatego wszyskie moje sny układają sie jakby w "odcinki".Śnię o tym co chcę całą noc.I jakoś mi to samo przyszło nie próbowałam tego wywołać.


-Stark, we need a plan of attack!
-I have a plan: attack!
http://static.tumblr.com/nlpsjfv/vyDm8b4iz/tumblr_m7hp6xf06i1ralt7qo1_500.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m39isy4y2Z1rs6huao1_250.gif

Offline

 

#8 2013-03-10 21:42:37

 jackson2001

Grafik

Skąd: Skandynawia XD
Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 362
Punktów :   -4 
Partner w FH: Vosebka/Maksia
Wiek: 14
Prawdziwe Imię: Gertruda Bronchilda Bachmann 3
WWW

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

To tak zwany "Sen na Javie". ;P To masz fajnie. :3 Ale jak dla mnie dobrze jest, kiedy wyobraźnia układa sama sobie historie. ;D

Offline

 

#9 2013-03-11 12:14:36

 jackson2001

Grafik

Skąd: Skandynawia XD
Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 362
Punktów :   -4 
Partner w FH: Vosebka/Maksia
Wiek: 14
Prawdziwe Imię: Gertruda Bronchilda Bachmann 3
WWW

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

Sen 2 1/2:

Um... Nie wiem jak to nazwać. ;P



Byłam z moją koleżanką, jej mamą i swoja mamą. Byłyśmy w ich bloku mieszkalnym. Miałam zostać u niej, żeby się pobawić. ;3 Wchodziłyśmy po schodach baaaardzoo długoo (a mieszkały baaaardzoo wysokoo ;P). Dotarłyśmy na górę. Jej mama wzięła klucze i spróbowała otworzyć drzwi, ale one były otwarte. Zdziwiła się i powiedziała, że one teraz były na zakupach, więc nie wie, czemu drzwi są otwarte. Weszłyśmy do środka i zobaczyłyśmy zakapturzonego człowieka, który tańczył w rytm muzyki Hip-Hop. Zaczęłyśmy krzyczeć. Przestał tańczyć i odwrócił głowę w naszą stronę. I wtedy... (Resztę dokończę później X3)

Ostatnio edytowany przez jackson2001 (2013-03-11 16:54:42)

Offline

 

#10 2013-03-11 15:33:45

VOSEBA

VIP

Zarejestrowany: 2013-02-05
Posty: 169
Punktów :   
Partner w FH: Evrik
Prawdziwe Imię: Majka

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

Ty to masz sny. xD


http://imageshack.us/a/img837/7240/eqro.png

Offline

 

#11 2013-03-11 16:54:11

 jackson2001

Grafik

Skąd: Skandynawia XD
Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 362
Punktów :   -4 
Partner w FH: Vosebka/Maksia
Wiek: 14
Prawdziwe Imię: Gertruda Bronchilda Bachmann 3
WWW

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

No wiem XD

Offline

 

#12 2013-06-11 21:33:41

 jackson2001

Grafik

Skąd: Skandynawia XD
Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 362
Punktów :   -4 
Partner w FH: Vosebka/Maksia
Wiek: 14
Prawdziwe Imię: Gertruda Bronchilda Bachmann 3
WWW

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

Sen 2 2/2

I wtedy ujrzałyśmy to... Był to kosmita... Zwyczajny kosmita... Oczy - migdałki, zniekształcona głowa, brak nosa, wąskie usta, szaro-zielona skóra, brak włosów, błony pomiędzy palcami. Rzucił się na nas... A dalej, to nie pamiętam... Wiem, że zabrał nas gdzieś i coś tam, coś tam... A potem znowu byłyśmy w ich domku i chciałyśmy tam wejść, i znowu on tam tańczył i znowu się na nas rzucił, ale... Krzyknęłam: "Stop!" i wszyscy ucichli. Kosmita patrzył na mnie ze zdziwieniem. Zaczęłam z nim rozmawiać. Zmienił postać. Już nie wyglądał jak kosmita, lecz jak zwyczajny człowiek. Przedstawił się jako: "Zdzisiek". Coś tam gadaliśmy... Nie pamiętam. ;P W pewnym momencie Zdzisiek podszedł do szafy i coś tam kliknął, ona się obróciła o 360, a z niej wyszedł kosmita blady, jak ściana, który miał na sobie futra, skóry i pierze ze zwierząt o kolorze czarnym. Było jeszcze coś, że rozpoczęła się impreza i z innych planet kosmici przylecieli, i z mojej szkoły dzieciaki przyleciały... I tańczyliśmy. XP

The End!

Offline

 

#13 2013-06-11 21:59:24

 jackson2001

Grafik

Skąd: Skandynawia XD
Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 362
Punktów :   -4 
Partner w FH: Vosebka/Maksia
Wiek: 14
Prawdziwe Imię: Gertruda Bronchilda Bachmann 3
WWW

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

Sen 3

Niesamowicie Niesamowita Wycieczka!



Byłam w swoim pokoju, czytałam książkę. Do niego wpadła mama mówiąc, że wyjeżdżamy na s
Saharę. XP Poszłyśmy na przystanek autobusowy (mamy samochód, ale w tym filmie... [Lol, co ja piszę? -.-] śnie ta wiadomość nie została zatwierdzona przez mój mózg ;P). Autobus nie przyjeżdżał, a było 30 min. po czasie. Zaczęłyśmy łapać stopa. Podjechało po nas 20-ileś samochodów. My wsiadłyśmy do jednego z nich, a inni ludzie, którzy czekali na autobus do reszty. Te samochody nagle przekształciły się w jeden wielki autobus. Busik dowiózł nas na pustynię... Jechałyśmy na wielbłądach. Ja ze swojego spadłam. Leżałam na ulicy. Jakiś samochód jechał wprost na mnie z prędkością 125 km/h, był biały, nie miał kierowcy. Gdy prawie mnie trafił, ja zrobiłam łubu-dubu matrix'a i odleciałam na bok (gdyby nie to, nazywano by mnie jednonogą Gertrudą, a w mojej rodzimej Skandynawii to nie dobrze XP). Położyłam się na trawniku dysząc z przerażenia... Nagle, jakimś cudem pojawili się moi znajomi... Jeden z nich powiedział: "[moje imię], wiesz... Jak się leży na środku ulicy, to trochę trudno, żeby Ciebie ktoś NIE przejechał". W sumie było to racją. ;P Moja koleżanka przebrała się w piankę (taki kostium do nurkowania). Ten sam kolega, który wcześniej mówił o tym przejechaniu, zmienił się w (sama nie wiem, jak to się stało XP) w Magicznego Karpia! XD Powiedział, że spełni moje trzy życzenia. Powiedziałam, że chcę spaghetti. Przed nami wszystkimi pojawiła się taka wielka, wielgachna misa, a w niej oczywiście spaghetti. Wdrapaliśmy się na nią po drabinach i zanurkowaliśmy. (...) Pływać w spaghetti! XD Zaraz potem rozpoczęła się walka na śmierć i życie, a naszymi broniami były kluski i klopsiki! XD

The End!

Offline

 

#14 2013-07-27 19:53:21

 jackson2001

Grafik

Skąd: Skandynawia XD
Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 362
Punktów :   -4 
Partner w FH: Vosebka/Maksia
Wiek: 14
Prawdziwe Imię: Gertruda Bronchilda Bachmann 3
WWW

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

Sen 4

Toaleta



Tak... Wiec ten sen śnił mi się parę razy... Na początku był tak jakby... Przedstawieniem wszystkiego, więc opowiem Wam najważniejsze momenty ze wszystkich "części". Wszystkie sny zapominałam, ale dzisiaj był troszkę dłuższy i go zapamiętałam, a tamte przypomniałam.

~~~


Całą klasą pojechaliśmy do jakiegoś dziwnego domu. Podobny do tego: http://s3.flog.pl/media/foto/1246324_stary-dom-z-dusza---.jpgBył stary i brzydki. Z naszą wychowawczynią mieliśmy się uczyć... Czegoś. Na podwórku stał fotel na biegunach, stolik i wazon z kolorowymi kwiatami. Weszliśmy do tego domu. Było w nim pusto... Straszne zasłony... Jakieś stoliki i krzesła... Wybite okna. Po lewej stronie od wejścia była toaleta. Pani powiedziała, że tam będziemy się załatwiać. ;-; Ja i moja TBFFL (The Best Friend Forever Love) weszłyśmy do niej. Była równie straszna, jak cały dom. ._.  Pierwsze lekcje przebiegały normalnie. Jednak w pewnym momencie ja i ona zaczęłyśmy się przebierać w pianki (tak w ogóle ten sen jest powiązany z moim obozem żeglarskim, na którym byłam z nią, a tam trzeba żeglować w piankach, a ja i ona się przebierałyśmy w toalecie i uznałyśmy, że ta toaleta jest nawiedzona... nie pytajcie, dlaczego!). Gdy miałyśmy wychodzić zobaczyłyśmy na brudnym i na wpół wybitym lustrze napisy: "Cierpliwości..." "Potrzebujecie nas" "Chodźcie z nami". Wyskoczyłyśmy z toalety (która nie miała drzwi) i pobiegłyśmy do Wychowawczyni. Nie uwierzyła nam. Zaczęłyśmy widzieć dziwne rzeczy. W pewnym momencie wyszłyśmy za drzwi, a gdy wróciłyśmy, zauważyłyśmy, że dom jest cały taki czerwony... Jakby w flakach... Jakbyśmy byli w czyimś żołądku... Po paru sekundach, minutach... Zniknęło. Nikt tego nie widział oprócz nas. Nagle wszystkie rzeczy w tym domu zaczęły latać, a w niektórych miejscach zaczęły pojawiać się białe smugi. Pani powiedziała: "Miałyście rację, dzieci! Nigdy więcej tu nie przyjedziemy!".

~~~


Jednak z każdym snem przyjeżdżaliśmy ponownie, pani znowu nie chciała nam wierzyć, a my znowu jej to udowadnialiśmy... Jednak dzisiaj było inaczej...

~~~


Pojawiły się jakieś dziewczynki. Miały białe szaty, poszarpane. Wyglądały, jak koszule nocne. Były złe i smutne jednocześnie. Patrzyły na nas, jak na wrogów. Miały czarne włosy. Jedna z nich, która miała ok. 13 - 14 lat zaczęła mnie gonić. Szła po woli. Ja przed nią uciekałam biegiem. Jednak zawsze była co raz bliżej. Myślałam, że się jakoś teleportuje. Jednak w pewnym momencie zauważyłam, że ona podbiega, gdy nie patrzę, a jak patrzę, to idzie po woli ze złą miną (jak o tym myślę chce mi się śmiać). Nagle pojawili się jacyś obcy mi ludzie, którzy leżeli pod ścianą i patrzyli, jak uciekamy przed duchami. Podeszłam do nich. Powiedziałam do mojej TBFFL i mojego Boyfriend'a: "Goni mnie zjawa! Muszę gdzieś się schować!". TBFFL powiedziała: "Wejdź między nich. Tylko nie tutaj". Boyfriend: "Masz czapkę. Wtopisz się bardziej w tłum." (bo wiem wszyscy tam mieli czapki z daszkiem). Weszłam pomiędzy jakiegoś chłopaka i dziewczynę. Chłopak powiedział: "No co Ty robisz!? Właśnie mieliśmy się pocałować!. A ja na to: "No, sorry, ale mnie goni duch i muszę się przed nim skryć!". Potem wszystko znikło. Do mnie podeszła moja wychowawczyni z nożem i szerokim uśmiechem. Powiedziała: "Nie martw się... Za chwilę będzie po wszystkim...". Zaczęłam uciekać. Wpadłam na swoją koleżankę, która nie była najchudsza ani najniższa... Stała do mnie tyłem. Ja: "Och, cześć, [jej imię].". Odwróciła się. Nie miała oczu. Zamiast tego miała czarne "dziury". Krzyknęłam. Spytałam, co się stało. Odpowiedziała: "O! Hej [moje imię]! A to? To ta [nazwisko nauczycielki] wyjęła mi oczy.". Ja: "Ale jakąś łyżką do oczu?". Ona" Nie. Wydrapała paznokciami. A teraz muszę Cię złapać, żeby to samo spotkało Ciebie!". Zaczęłam uciekać, a ona mnie gonić. Gdy mówila o wydrapywaniu jej oczu, przyśniło mi się, że sobie to wyobrażam. Ponieważ nie miała oczu, nie powinna była mnie widzieć. Dlatego ja rzucałam jakimiś rzeczami w inne strony, niż biegłam i po cichu się wymykałam, jednak ona cały czas była za mną, jakby mnie widziała. Obudziłam się. Zasnęłam. Przyśniło mi się, że wszyscy siedzimy w tym domu. Każdy ma wydłubane oczy z wyjątkiem TBFFL, mnie i małej 7-mio latki. Ta mała powiedziała: "Jest Pani szalona i powinna Pani iść do psychiatryka lub więzienia.". A nasza wychowawczyni na to: "Ależ skarbie... Jako jedynej Tobie nie wydłubałam oczu, bo tak Cię lubię...". I się obudziłam.

The End!

Ostatnio edytowany przez jackson2001 (2013-07-27 21:10:43)

Offline

 

#15 2013-07-27 21:39:17

SpiritSun

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-04
Posty: 67
Punktów :   
Partner w FH: Brak
Wiek: ---
Prawdziwe Imię: ---

Re: Sny J2001 przełożone na opowiadania ;D

jackie skad wziełas fote chałupu justyna bimbera o.o


http://images.wikia.com/nonsensopedia/images/3/3c/Ripppn.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naznaczony.pun.pl www.deathway.pun.pl www.chaotic.pun.pl www.nightwolves-guild.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl